22 Kasım 2011 Salı

mavi beyaz çizgili mont
kardeşim için diktiğim montu 2 gün önce tamamladım fakat anca fotağraflayabiliyorum.yaka detayı ,ilik, düğme vs.. olmadığı için oldukça kolay bir mont..sağ ön parçadaki fermuarın üzerine gelen şerite bayıldım.birden havasını değiştirdi.iyi ki enine kesmişim.içi tabiki de astarlı :) astarsız çalışmayı pek sevmiyorum.

09 / 2011 model 102

B WOF 09 /2011 model 102

10 yorum:

keskin makas dedi ki...

çok güzel kardeşinizde gile güle kullansın

MODAVESAİRE dedi ki...

kalıp çok başarılı..omuzlar tam oturmul kumaşın çizgileri de esprili..ellerine sağlık canmm...ben de astarda o kadar çok sıkılıyorum ki.. şu an bir montun astarı ile cebelleşiyorum:)))

designbyeda dedi ki...

keskin makas,
çok teşekkürler

modavesaire,
canım kalıbın omuz yerleri gerçekten çok düzgün.hadi bitir de paylaş biran önce.dikişe küstün gibi geliyor ya da bloğa ?

Rabia Betul dedi ki...

Birkaç gündür ortada olmayışının sebebi anlaşıldı.Yine ozenli bir is çıkarmışsin ,ellerine saglık.

designbyeda dedi ki...

rabia betül,
malesef fotoğraf çekecek kimse bulamıyorum tek sıkıntım bu aslında yayınlayacağım işler var daha çok teşekkürler.

dikisdersi dedi ki...

Eda o fotograf çekme olayınıda kendi kendimize halletsek ne fotograflar paylaşırız kim bilir ,bu arada mont harika olmuş az birşey kumaşım vardı böyle degerlendirebilirim ,bir kaç gündür ciddi ciddi mont kalıbı aramasındadım demekki bitmişi görmem lazımmış:)ellerine saglık güle güle giysin kardeşin

designbyeda dedi ki...

dikisdersi,
ahh vallahi keşke olsa fotoğraf çekmeye hevesli kişiler etrafımızda.öyle özeniyorum ki moda bloglarının güzel fotoğraflarına.yorum için teşekkür ediyorum.ben kalıbı çok beğendim.senin elinden daha muntazam iş çıkacağı kesin.sevgiler

dikisdersi dedi ki...

senden sonra baktım ı ıhh kalıp kısa beden kalıbı demekki o yüzden es geçmişim :)ama sende çok güzel durmuş

suhuba dedi ki...

Selam,
Çok yakışmış. Çok güzel ellerine sağlık. Bayıldım. Siz süpersiniz ya... Daha nekadar aşşabilirsiniz kendinizi bilmem. :)

designbyeda dedi ki...

suhuba,
sümbül'cüm diktikçe cesaret geliyor ve de el alışıyor..ama eski özeni göstermediğim de bir gerçek,salla pati yapıyorum vallahi :)